Potřebujete Poradit?+420 737 350 742

Naše Služby

Stal/a jsem se obětí trestného činu

Oběti trestných činů mají celou řadu práv, o kterých ale bohužel často nevědí. Trestní řízení je složitý proces se spoustou lhůt, které není radno promeškat. Proto se vyplatí mít na své straně zkušeného zmocněnce.

Je proti mně vedeno trestní řízení

Trestní řízení může mít na Váš život závažný dopad. Potřebujete detailně znát svá práva a možnosti obhajoby. Sestavíme strategii pro Váš konkrétní případ.

Chci vědět, zda mám nárok na odškodné

Protiprávní jednání často nezhojí pouhá omluva. V mnoha případech máte nárok na finanční odškodnění. Finanční náhrada Vám náleží za zničené věci, způsobená zranění na těle, ale i na duši.

Rozvádím se

Rozpad vztahu s sebou nese velkou psychickou zátěž. Každý se s náročnou situací vyrovnává po svém, má jiné tempo i potřeby. Vaši individuální situaci respektujeme. Budeme s Vámi hledat řešení přijatelné pro obě strany, které Vám umožní co nejdřív nechat spory za sebou a vykročit do nového života pravou nohou.

Soudím se o děti

Ať už řešíte otázky péče či výživného, využijeme naši rozsáhlou praxi v oblasti rodinného práva, abychom pro Vás a Vaše děti dosáhli co nejlepšího výsledku. Věříme, že nejlepší řešení je vždy takové, na kterém se oba rodiče dohodnou. Víme ale také, že dohoda musí respektovat práva a přání všech zúčastněných, ne jen jedné strany. Za Vašimi právy proto budeme vždy stát.

Úvodní konzultace za sníženou sazbu.